• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Завдання, над якими працює педагогічний колектив.

Розсохуватський НВК "Дошкільний навчалний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" на 2015-2016 навчальний рік

В 2015-2016 вчальному році педагогічний колектив Розсохуватський НВК працює над виконанням Законів України "Про освіту ", "Про заганальну середню освіту " та відповідними регіональними програмами і проблемним питанням «Забезпечення професійного зростання педагога як необхідної умови ефективності процесу навчання та виховання дітей»

Навчально-виховний процес було організовано відповідно до навчального плану на 2015-2016 навчальний рік Плануванню річної роботи передувала система заходів, які поєднують різноманітні форми проведені на різних рівнях.

Педагогічна рада школи розглядала найважливіші питання реформування освіти, шляхом упровадження диференціації, інтерактивності, духовного збагачення школярів, питання ходу реалізації педагогічним колективом школи проблемного питання та ін. Педколектив школи направляє всі свої зусилля на реалізацію Закону «Про освіту», Державної Програми розвитку освіти, на забезпечення Конституції та вимог щодо обов’язкової повної загальної середньої освіти.

Учителі проводять практичні заходи з учнями як на уроках, так і в позаурочний час, спрямовані на розвиток інтересу до навчання, розвиток особистості, виховання духовності.

Ефективною є діяльність методичного об’єднання вчителів початкових класів (керівник Штепан Г.П.) та класних керівників (керівник Савранська Л.П.). Підсумком і стимулом у роботі вчителів є атестація. Із 19 учителів вищу категорію мають 5 учителі, І категорію-6, другу -2 ,спеціалістів - 6.

Протягом навчального року вивчався стан викладання правознавства, географії, образотворчого мистецтва, трудового навчання,української мови і літератури.

Всі види позакласної роботи спрямовані на всебічний розвиток національно свідомої особистості з активною життєвою позицією, результатом якої є відсутність порушень дисципліни в школі, відсутність правопорушень.

Слід відзначити, що у школі традиційно проводяться місячники по профілактиці шкідливих звичок та пропаганді здорового способу життя, тижні: туризму, правових знань, дитячої та юнацької книги, День Матері. Склалася система роботи:

 • по розвитку інтересу до вивчення рідної мови, як у класно-урочній, так і в позакласній роботі;
 • правової освіти та виховання протистояння негативним звичкам: наркоманії, палінню, алкоголю, профілактиці захворювання СНІдом;
 • виховні заходи.

Поряд із позитивними показниками слід відзначити, що не всі резерви підвищення навчально-виховного процесу використанні. Залишилися невирішеними питання:

 1. по роботі з обдарованими дітьми;
 2. інформаційному забезпеченню вчителів;
 3. методичному забезпеченню кабінетів;
 4. та індивідуальній роботі з батьками.

В 2011-2012 році проведено ряд заходів по зміцненню навчально-матеріальної бази школи, поліпшенню умов навчання.

Проведені поточні ремонти в класних кімнатах, оновлено і осучаснено методичний кабінет, замінена підлога у коридорі, замінено вікна на металопластикові пакети, створено зону відпочинку на шкільному подвір’ї .

Враховуючи здобутки та недоліки в роботі, педагогічний колектив школи буде працювати над вирішенням проблем:

 1. Організація та шляхи активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів.
 2. Підвищення ефективності та якості навчально-виховного процесу шляхом упровадження новітніх освітніх технологій, моніторингу навчальної діяльності учнів.
 3. Розвиток творчої особистості учнів, максимально враховуючи індивідуальні особливості, шляхом упровадження профільного навчання у старшій школі, та диференціації навчання у початковій та середній ланках.
 4. Шляхи реалізації національного виховання в сім’ї і школі через впровадження заходів по родинному вихованню.
 5. Роботу методичних об’єднань спланувати на підвищення рівня професійної майстерності вчителів.

Основні завдання на 2012-2013 н.р.

 1. Покласти в основну роботи педколективу впровадження положень закону України «Про освіту» та програм «Освіта», «Вчитель», «Сільська школа», «Робота з обдарованою молоддю», «Інформатизація навчальних закладів», «Шкільний автобус».
 2. Створювати оптимальні умови для життя, праці і навчання вчителів та учнів школи.
 3. Виховувати повагу до людини, власної історії, до культури свого народу та інших народів.
 4. Кожному члену педколективу працювати над підвищенням свого фахового рівня, професійної майстерності.
 5. Поповнювати навчальні кабінети дидактичними матеріалами , наочністю і ефективно використовувати їх у навчально-виховному процесі.
 6. Зміцнювати взаємозв’язки учителів з батьками учнів з метою досягнення успіхів у навчанні і вихованні школярів.
 7. Працювати над зміцненням матеріальної бази школи.
Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 531

Коментарi

 • Simran

  2013-09-11 07:34:58

  What a plsrueae to meet someone who thinks so clearly http://pmiaecod.com [url=http://wvvzxlc.com]wvvzxlc[/url] [link=http://pwlhkknf.com]pwlhkknf[/link]...

 • Jeannet

  2013-09-10 23:20:19

  Yours is a clever way of thkniing about it....

 • Svetlana

  2013-09-10 18:20:42

  This info is the cat's paajmas! http://qwabyschkx.com [url=http://jyhsgwcanf.com]jyhsgwcanf[/url] [link=http://rnirigr.com]rnirigr[/link]...

 • Keshav

  2013-09-10 10:53:06

  AFAIC tha'ts the best answer so far!...

 • Trabelsi

  2013-09-10 08:42:40

  There's a secret about your post. ICBIHTYTTKY http://tllgep.com [url=http://ffayykik.com]ffayykik[/url] [link=http://jnhraymwz.com]jnhraymwz[/link]...

 • Rosalin

  2013-09-10 01:27:33

  I will be putting this dalizzng insight to good use in no time....

 • Rossana

  2013-09-09 20:00:17

  I thought I'd have to read a book for a diocvsery like this! http://xqpyfvqcpa.com [url=http://husapbhr.com]husapbhr[/url] [link=http://mxnfsuvq.com]mxnfsuvq[/link]...

 • Chiara

  2013-09-09 11:25:36

  You mean I don't have to pay for expert advice like this aneyrom?!...

 • Nana

  2013-09-08 13:49:17

  Findnig this post solves a problem for me. Thanks!...

 • Kim

  2013-09-08 00:36:34

  It's much easier to unedastrnd when you put it that way!...