• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Шкільна бібліотека

Свято книги

Згідно закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» та Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу, шкільна бібліотека здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу.

Приміщення бібліотеки відповідає правилам техніки безпеки, санітарно-гігієнічним вимогам і гарантує обслуговування учасників навчально-виховного процесу та збереження бібліотечних фондів і обладнання.

Дирекцією навчального закладу проведено значну роботу по технічному оснащенню. У шкільну бібліотеку встановлено сучасний комп’ютер, який підключено до мережі Інтернет. Учні навчальних закладів мають можливість працювати на комп’ютері в бібліотеці, використовуючи мережу Інтернет.

У травні-червні проходить щорічна інвентаризація бібліотечних фондів підручників. Книжкові фонди бібліотеки поповнюються централізовано за рахунок коштів державного бюджету та позабюджетних коштів, проведення акцій «Подаруй бібліотеці книгу», «Книга в дарунок рідній школі».

Бібліотекарем відповідно до Інструкції про порядок доставки, комплектування та облік навчальної літератури ведеться облік підручників та навчальних посібників. Процес обліку бібліотечного фонду шкільних підручників включає прийом, реєстрацію, штемпелювання надходжень, розподіл за класами, рух підручників, їх вибуття, а також підведення підсумків руху фонду і його перевірку наприкінці календарного року. Це відображено у «Книзі сумарного обліку підручників» (частина І – Надходження до фонду), а також у реєстраційній картотеці руху підручників на картках стандартного розміру. Картки з коротким бібліографічним списком видань у всіх перевірених школах розставлені у картотеці за класами.

У зв’язку зі змінами контингентів учнів 1-9 класів на початок нового 2015-2016 н.р. у загальноосвітньому навчальному закладі, з метою забезпечення учнів школи підручниками і навчальними посібниками та їх раціонального використання, відповідно до розділу 2, пункту 2.2 « Порядку забезпечення загальноосвітніх і професійно – технічних навчальних закладів підручниками і посібниками», затвердженого спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 24.12.1999 № 4442/311/155 (із змінами) відбувається обмін підручниками за потребою для повного забезпечення учнів підручниками. Факти передачі (отримання) підручників оформляються відповідним актом передачі (підтвердження). Дана робота координується відділом освіти, виданий наказ відділу освіти від 07.09.2011 р. №260 «Про перерозподіл підручників та навчальних посібників у 2015/2016 н.р.».

На 2016 рік педагогами передплачено 10 примірники періодичних фахових видань.

Стан роботи шкільної бібліотеки заслуховувався на нарадах при директорові, видавалися накази.

Кiлькiсть переглядiв: 207

Коментарi

 • Matheus

  2013-09-12 01:57:05

  I'm shkoecd that I found this info so easily. http://bsijjiprcr.com [url=http://ksjinrk.com]ksjinrk[/url] [link=http://dxsleugb.com]dxsleugb[/link]...

 • Marines

  2013-09-10 23:39:24

  Your post captures the issue pecyretlf!...

 • Nadya

  2013-09-10 18:44:03

  That's really thnkiing of the highest order http://anilgoo.com [url=http://enjolnjn.com]enjolnjn[/url] [link=http://igvdanpsfr.com]igvdanpsfr[/link]...

 • Reinaldo

  2013-09-10 11:08:35

  Furrealz? That's mallreousvy good to know....

 • Adriana

  2013-09-09 13:27:35

  All of these articles have saved me a lot of heeaschda....